На базі вже діючих інтерактивних систем «VENTUMmp», компанія вирішила створити абсолютно нову платформу, яка змогла б не тільки задіювати та інформувати, а й навчати та впливати на сприйняття споживача зовсім по-новому, з абсолютно іншим підходом та кінцевою досягнутою метою.
Перед нами постало завдання:
- задіяти якомога більше цільових споживачів інформації;
- залучити різновікові групи людей;
- повідомити споживачеві більше інформації та подати її по-новому в ігровому вираженні;
- створити вплив на сприйняття через звукові, візуальні та тактильні відчуття;
- зробити систему, яка б по-максимуму відрізнялась від інших подібних систем, як за функціоналом, так і за ефектами, що подаються відвідувачу;
- не використовувати допоміжних засобів: окулярів, навушників чи інших гаджетів і т. д.
Кінцевою метою даних завдань повинно було стати:
- зацікавлення споживача в даному продукті;
- пізнання нової інформації та нових вражень;
- поширення споживачем вражень від побаченого та відчутого.
Всі ці аспекти завдання вилились в одному рішенні, яке породило навчально-інформаційний павільйон “V.TOUCH”.
В середині даної конструкції міститься прозора (акрилова) кімната. Стінки та стеля якої являються «екранами», подають візуальну інформацію для споживача.
Коли людина починає наближатись до котроїсь із стінок – загальна картинка та потік інформації змінюється. Коли вона починає робити рухи руками біля «екранів» – картинка реагує на ці рухи. Таким чином відбувається вплив на тактильне сприйняття людини. А вже виходячи з того, які рухи буде робити людина, так змінюватиметься і простір навколо неї. Тобто вся кімната візуально змінюватиметься.
Людина без особливих затрат енергії може приблизити будь-який об’єкт та подивитись на нього, детальніше вивчити, або віддалити та побачити цей самий об’єкт на фоні або навколо інших об’єктів.
Ми також продумали і акустичну систему в павільйоні, яка тільки підсилює сприйняття побаченого у споживача. Акустична система підібрана та розрахована саме під дану конструкцію. Підсилювач та колонки розташовані саме так, щоб звук був об’ємним. Повинно складатись повне враження, що людина поринула в якийсь інший всесвіт без будь-яких допоміжних засобів чи способів. Вона просто увійшла в кімнату.
