Про нас

VENTUMmp – компанія, що працює в сфері з надання послуг із розробки та впровадження нових інформаційно-технологічних продуктів.  

Ми створюємо платформу для проєктування інноваційних систем з цифровим навантаженням, що забезпечує наші системи індивідуальністю та оригінальністю.

Ми не боїмось експерементувати. Прагнення поєднати унікальний дизайн, комплексний інжиніринг та програмне рішення виливається в створення низки систем, що входять у взаємодію з людиною через контакт з нею. В ході розробки будь-якої системи, ми ставимо перед собою за мету не забувати про потреби людини: у дедалі більш цифровому світі людина повинна лишатись в центрі будь-якої взаємодії. Саме це зможе забезпечити нам та нашим партнерам впевненість в тому, що ми робимо та на скільки це є якісно.

Для нас є важливим той фактор, що наш партнер зможе отримати від нас повний цикл послуг, що потребуються у веденні того чи іншого проєкту.

Ідея – реалізація – готовий продукт – навчання в користуванні – обслуговування або вдосконалення

Ми прагнемо до того, щоб робота з нашим партнером не завершувалась на виконанні поставленої перед нами задачі. В наших інтересах продовжувати роботу та підтимувати гарні стосунки, адже саме це може породити багато різних цікавих проєктів в майбутньому.

Основне про нас:

  • Компанія заснована в 2016 році.
  • Головний офіс розташований в м. Рівне, Україна.
  • Наші партнери знаходяться в таких країнах світу: Канада, Велика Британія, Франція, Саудівська Аравія та інші.
  • У зв’язку з розширенням послуг, у 2021 році була заснована компанія VENTUMmp game з основним напрямком діяльності – створення ігор на різних платформах.
  • Ми беремо участь у розвитку діяльності місцевих структур бізнесу та державних структур.