ПОРТФОЛІО

1
Drop

Дане відео створене за допомогою технології симуляції частинок, які в свою чергу імітують фізику поведінки рідини. Правильно налаштовані матеріали, ракурс камери та освітлення дають реалістичну картину, а саунд дизайн оживляє атмосферу і додає глибини відчуттям.

PlayPlay
10
Butterfly

Модель метелика була створена за допомогою наступних етапів: моделювання, розгортка, текстурування, ріггінг, анімація, пост-продакшн, саунд дизайн.

PlayPlay
11
3D

Модлювання об'єкту виконане за допомогою використання геометрії, матеріалів, джерел світла, віртуальної камери та додаткових ефекттів ( об'єкти, що імітують атмосферні явища: світло у тумані, хмари, полум'я та ін.).

PlayPlay
5
Leaves

Заворожуюче та яскраве торнадо створене за допомогою частинок листя та ефекту турбулентності.

PlayPlay
8
Desert

Освоєні технології в Unreal Engine 5.
Після створення пустелі в Blender, було інпортовано в UE5 з додаванням фізично-коректних текстур піску. Хмари створені за допомогою технології Volumetric. Небо створено та налаштоване в UE5.

PlayPlay
6
Kosaks

Відеоролик створено на спец. замовлення від наших клієнтів.

PlayPlay
7
Diamond

Відеоролик створено спеціально як контент для наших інтерактивних систем.

PlayPlay
6
Easter

Привітання з Великодніми святами. Ви також можете замовити оригінальне привітання для власної компанії, родини чи близких друзів. Втілюємо в життя Ваші ідеї та пропонуємо власні.

PlayPlay
3
Sparks

Запис процесу роботи. Було виконано створення частинок у ігровому рушії, які імітують фонтан з іскр. Виготовленно та анімовано за допомогою Particle System.

PlayPlay
4
Promo Video
PlayPlay
9
Cube
PlayPlay
2
Eyes

Created for fun.

PlayPlay
previous arrow
next arrow
1
10
11
5
8
6
7
6
3
4
9
2
previous arrow
next arrow